درباره ما


دریچه دنیای شیرین و پرحلاوت شرکت عسل گلی نوش با بیش از 70 سال سابقه درخشان در زمینه زنبورداری و تولید عسل درشهرستان خوانسار
جهت تولید و بسته بندی عسل طبیعی مرغوب و باکیفیت با طعم های مختلف بر پایه اصالت و ماندگاری در سال 1393 با هدف شکل گیری و ایجاد یکی از بهترین شبکه های تولید ، فرآوری ، بسته بندی و پخش عسل در سطح کشور شروع به فعالیت نمود .

تولید اصلی این شرکت عسل طبیعی می باشد که از کلنی های عسل زنبورستان های متعلق به این شرکت و سایر زنبورداران مورد اعتماد پس از انجام آزمایشات علمی وتخصصی تامین می گردد .

پیام گلی نوش

و براین می بالیم که با به کارگیری کادری مجرب و متخصص با استفاده از تجهیزات مناسب و به روز کیفیت محصولات خود را همواره در بالاترین سطح حفظ نموده ، که شاهد آن استقبال بی نظیر مشتریان محترم و همکاری وتوزیع محصولات در سطح فروشگاههای معتبر کشور می باشد.

واکنون با توجه به وفاداری ، اطمینان ، و اعتماد مصرف کنندگان گرامی که ارزشمند ترین دارایی و سرمایه این شرکت می باشد ، شرکت مسُولیت به مراتب سنگین تری در خود احساس نموده ، وبا جدیت در جهت تداوم و تامین نیازهای مصرف کنندگان عزیزبا کیفیت عالی تمام تلاش خود را به کارخواهد گرفت.