رویه پرداخت و ارسال کالا

پرداخت در محل

بله شما میتوانید وجه سفارش خود را هنگام تحویل کالا با کلیه کارت های بانکی در دستگاه کارتخوان پرداخت کنید، در برخی موارد امکان پرداخت سفارش در محل وجود ندارد.

درصورتی که سفارش شما یکی از شرایط زیر را داشته باشد امکان پرداخت وجه در محل وجود ندارد.

کالای شما جزو کالاهای سنگین و حجیم باشد
مبلغ سفارش شما بیش از 500 هزار تومان باشد
سفارش شما شامل بیش از یک مرسوله باشد
سفارش شما با پست یا باربری ارسال شود

پرداخت اینترنتی

کاربران گلی نوش می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق هزینه به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و پس از آن پیامکی مبنی بر ثبت موفق سفارش در صورتی که کاربر این گزینه دریافت پیامک را فعال کرده ، برای کاربر ارسال می‌شود و نیازی به اطلاع‌ دادن پرداخت سفارش نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‏‌شود.


لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.

هنگام ثبت سفارش میتوانید پرداخت اینترنتی را انتخاب نمایید و بعد از وارد شدن به درگاه ،اطلاعات پرداخت خود را وارد کنید.

برای پرداخت اینترنتی شما نیاز دارید به ;

  – شماره کارت  (شماره 16 رقمی روی عابر بانک )

  – رمز دوم کارت   (برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلا رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.
برای فعال‌کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادرکننده کارت خود مراجعه، کارت خود را وارد کرده و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.
   – CVV2    ( یک کد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد )
 

   – تاریخ انقضاء    (تاریخ انقضا کارت‌ بانکی روی آن حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضا وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد ۱۲ به جای ماه و از ۹۹ به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.)

اطلاعات و شرایط لازم جهت مرجوعی وجه به مشتری

انواع ارسال کالا و زمان تحویل

گلی نوش جهت رفاه حال مشتریان خود سرویس حمل رایگان را برای سفارشات بالاتراز 500 هزار تومان راه اندازی کرده است

انواع ارسال کالا در گلی نوش


ارسال پست سفارشی : در این روش سفارش شما از طریق شرکت پست ایران ارسال میگردد و مدت زمان تقریبی دریافت مرسوله بین 3 تا 5 روز میباشد
ارسال پست پیشتاز: در این روش سفارش شما از طریق شرکت پست ایران ارسال میگردد و مدت زمان تقریبی دریافت مرسوله بین 2 تا 3 روز میباشد
ارسال تیباکس : در این روش سفارش شما از طریق شرکت تیباکس ارسال میگردد و مدت زمان تقریبی دریافت مرسوله بین 2 تا 3 روز میباشد
ارسال از طریق پیک موتوری : در این روش سفارش شما از طریق پیک موتوری در شهرتان ارسال میگردد و مدت زمان تقریبی دریافت مرسوله بین 3 تا 24 ساعت میباشد
ارسال از طریق باربری : در این روش سفارش شما از طریق شرکت باربری ارسال میگردد و مدت زمان تقریبی دریافت مرسوله بین 2 تا 5 روز میباشد

روش ارسال کالا وابسته به آدرس انتخابی شما استان و شهر به شما نمایش داده خواهد شد و بر اساس روشهای در دسترس شهر شما طبقه بندی میگردد

رویه ارسال سفارشات و مراحل سفارش

رویه استرداد کالا(مرجوعی) و عودت وجه به مشتری

– شماره کارت بانکی که حساب آن به نام صاحب پروفایل میباشد را ارائه نماید . (در خصوص افراد زیر 18 سال فاقد کارت بانکی، شماره کارت یکی از والدین ایشان با اولویت پدر، کفایت میکند.)
– در صورت لزوم عودت وجه به حساب مشتری، اصل بر این است که مبلغ به شماره کارت اعلام شده توسط مشتری عودت خواهد شد. مشتری با درج واعلان شماره کارت در حساب کاربری خود میپذیرد که نسبت به انجام تراکنش های مالی در خصوص عودت وجه خرید های انجام شده از گلی نوش، رضایت داشته و با معرفی کارت به نام شخص حساب کاربری مسئولیت های قانونی در این خصوص را میپذیرد.
– در صورتی که در هر خرید واریز اولیه از کارت دیگری صورت گرفته باشد و مغایرتی بین حساب مبداء که پرداخت اولیه از آن انجام شده با حساب اعلامی توسط مشتری کشف شود، گلی نوش مطابق با ضوابط و مقررات قانونی، مبلغ را به حساب مبدا عودت خواهد داد.

رویه بازگشت وجه در صورت نارضایتی

گلی نوش برای ایجا اطمینان از خرید و کیفیت محصولات و همچنین حمایت از حقوق مصرف کنندگان تضمین بازگشت وجه را قرار داده است
در صورت نارضایتی مشتری میتواند ظرف مدت 7 روز از تحویل سفارش عدم رضایت خود را در پروفایل کاربری خود و یا از طریق تماس با پشتیبانی اعلام و در سیستم ثیت نماید .
سپس با هماهنگی کالا را به شرکت عودت نماید(طبق ضوابط و مقررات بازگشت کالا در گلی نوش )
پس از دریافت کالا توسط شرکت حداکثر ظرف مدت 7 تا 15 روز وجه طبق ضوابط و مقررات به حساب کاربری یا حساب بانکی انتقال میابد.